Blog - Anatolia System Yeni Medya Ajansı

Blog

Google Ads ( eski adıyla AdWords olarak biliniyordu ) her zaman sık sık ürün güncellemeleri yaptı , ancak makine öğrenimindeki (ML) devam eden iyileştirmelerle birlikte, her ay beklediğimiz manuel özelliklere ek olarak yeni otomatik özellikler getiriyor gibi görünüyor.

Aslında, çoğu müşteriniz bilgi almak, ürünleri / hizmetleri karşılaştırmak ve bir işletmeyle iletişim kurmadan önce yorumları okumak için çevrimiçidir ve bir arama motoruna ihtiyaç duyar bunlardan en çok tercih edileni de tabii ki Google'dır.

Sosyal medya danışmanlığı hizmeti veren Anatolia System, KOBİ'ler, sanatçılar ve siyasetçilere danışmanlık hizmeti veriyor.

Son 5 yıldır dünya da ekonomik dengeler sürekli dalgalı, tabi ülkemizde de durum çok farklı değil. Bu durumda yatırım yapan kişiler taleplerini ne ölçüde karşılayabiliyorlar veya karşılayabiliyor mu?

Birçok işletmeyi potansiyel hedef kitlesi ile buluşturan ve yeni müşteriler kazanmasını sağlayan Google reklam ağı, gün geçtikçe kullanımı artan bir reklamcılık hizmetidir.

Birçok işletmeyi potansiyel hedef kitlesi ile buluşturan ve yeni müşteriler kazanmasını sağlayan Google reklam ağı, gün geçtikçe kullanımı artan bir reklamcılık hizmetidir.

Google AdWords, Google’ın reklamcılık platformu olarak uzun süredir Türkiye’deki pastanın büyük bir bölümüne sahiptir. Geleneksel medyanın aksine kesin dönüş odaklı müşterilere ulaşma şansını artıracak hedeflemelere olanak tanıyan Google AdWords, büyük - küçük birçok işletme tarafından tercih edilmektedir.

AdWords reklamlarıyla, potansiyel müşterilere ulaşmak amaçlanmaktadır. Sayısı hafife alınamayacak kadar büyük olan internet kullanıcılarına ulaşmak için yapılan optimizasyonlar, reklamverenleri kârlı sonuçlara ulaştıran ayarlamalardır.

Websitenizle entegre olarak çalıştıracağınız Whatsapp API bağlantısı ile sitenize mobil girişlerde Whatsapp ikonuna tıklayan müşterileriniz anında belirlediğiniz telefon numarasıyla Whatsapp iletişimi kuruyor. Sizde Whatsapp üzerinden ekstra bir canlı destek sistemine gerek kalmadan müşteriniz ile anında iletişime geçiyorsunuz.

Reklam maliyeti çok daha düşük olan mobil reklamları kullanmanız için sitenizi mobil uyumlu hale getirin. Google Adwords reklamlarınızla müşterileriniz nereye bakıyorsa siz de orda olun.

Anahtar kelimelerin ve reklamların gösterdiği performansı ölçebilmek adına tıklama oranları önemli bir bilgidir. Tıklama oranı; reklamları gören kullanıcıların ne sıklıkla tıklama yaptığına dair bir orandır.

Müşterilerine yeni medya ile ulaşma fırsatını kullanmak isteyen birçok reklamveren ticareti, dijitale taşımayı istemektedir. Ancak birçok işletme sahibinin düşündüğünün aksine..

Verilere göre Türkiye’de toplam 48 milyon internet kullanıcısı vardır ve ortalama olarak bir ay içinde yalnızca bir kişi Google Arama Ağı’nı kullanarak 243 defa arama yapmıştır..

İşletmenize daha çok arama gelmesini istiyorsanız, reklamlarınıza bir telefon numarası görüntülenmesi için bir arama uzantası kullanabilirsiniz.Kullanıcılar masaüstü bilgisayarlarında ve tabletlerde reklamlarınızı gördüklerinde numaranız da belirir..

Google’ın aramalarında ilk sayfada yer almak her zaman için kolay olmayabilir. Yüksek rekabet nedeniyle SEO yardımıyla bunu sağlayamadığınız durumlar için Google Reklam ile..

Kalite puanı da sıralamayı etkilediğinden AdWords’te daha az harcayarak daha üst sıralarda yer almanın en önemli etkenlerinden biri etkili reklam metinleridir.

Anahtar kelimeleriniz, potansiyel müşterilerinizin, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi bulmak için kullanacağı terimlerle eşleşmelidir.

Marka İçin çeşitli tanımlamalar mevcuttur. bir kaç tanımlamaya bakacak olursak: marka, İsim, terim, tasarım, sembol, ya da bir firmanın ürün ya da hizmetlerini diğer firmalardan ayıran..