Mobil Reklamlar

Reklamlarınızı uygulamalarda göstererek, cep telefonu ve tablet kullanıcılarından oluşan
ve giderek büyüyen bir kitleye ulaşabilirsiniz.


Uygulamanızı Diğer Uygulamalarda Reklam Vererek Tanıtma


Mobil Görüntülü Reklam Ağı kampanyaları, sizinkine benzeyen uygulamaları kullanan kişilere ulaşmanıza olanak tanır. Reklamlarınızı uygulamalarla ilgilenme olasılığı yüksek olan kullanıcılara (uygulamaları zaten kullananlara) göstermek, reklamlarınızın verimliliğini artırır; indirme sayısının artması da uygulamanızın mağazadaki sıralamasını yükseltebilir.


Uygulamaları Arama Sonuçlarında Tanıtma


Mobil Arama Ağı kampanyaları, hâlihazırda mobil cihazlarında sizinki gibi uygulamaları arayan kullanıcılara ulaşmanıza yardımcı olur. Bu kampanyalar, uygulamanızın ilgi gösterme olasılığı yüksek olan kişiler tarafından keşfedilmesini sağlamanın mükemmel bir yoludur.


Uygulama Tanıtım Reklamlarıyla İndirme Sayısını Artırma


Uygulama tanıtım reklamları (önceki adıyla "tıkla ve indir" reklamlar), indirme sayısını artırmanın en kolay ve en etkili yoludur. Bu reklam türünde, özelleştirmelerin çoğu sizin yerinize yapılır. Bu reklamları, Uygulama/Dijital İçerik Reklamı şablonunu kullanarak Arama Ağı'nda ve Görüntülü Reklam Ağı'nda yayınlayabilirsiniz.


Önemli


Arama Ağı'nda uygulama/dijital içerik reklamları, yalnızca kullanıcılara ücretli uygulama içeriğinin sunulduğu yerlerde gösterilebilir.
Uygulama tanıtım reklamları nasıl çalışır?


Uygulama tanıtım reklamları , kullanıcıları doğrudan Google Play Store'a veya Apple App Store'a yönlendirerek uygulamanızın indirilmesini kolaylaştırır.