Dijital PR

Haber siteleri başta olmak üzere internet araçlarının halkla ilişkiler amaçlı kullanılmasıdır.

Dijital PR; haber siteleri başta olmak üzere sosyal medya, sosyal imleme ve paylaşım, arama motoru, blog, forum, gibi internet araçlarının halkla ilişkiler amaçlı kullanılmanızdır.

Ulaşmak istediğiniz kitle ile kurulan iletişimin yanı sıra, SEO ile arama motorları için optimize edilen basın duyurularının yayını, sosyal medya siteleri aracılığıyla basın duyurularının yayılması, kişisel/kurumsal paylaşımların viralleşmesi, bir kurum hakkındaki bilgilerin paylaşımı, marka hakkında konuşulmasının sağlanması, marka yeniliklerinin takip edilebilir hâle getirilmesi Tanıtım ve duyuruların büyük kitlelere kısa sürede e-posta yoluyla erişilmesi, acil durumlarda müdahale edilmesi, marka iletişimine karşı olumlu ve olumsuz tepkilerin ölçülmesi,Dijital itibar yönetimi word of mouth ve word of mouse (!) iletişimin teşvik edilmesi ve daha birçok online faaliyet Dijital PR kapsamındadır.

Aşağıda yer alan 35 haber sitesi ve blogların en az 10 Tanesinde Haber niteliğinde reklamlarınızın çıkmasını sağlıyoruz. Bilindiği gibi Haber siteleri varlığını sürdürdüğü sürece sizin bu haberler sayesinde ulaşılabilirliğiniz artacaktır ancak haberin yasal yollarla kaldırılması bu duruma engel olabilir. Türkiyenin En prestijli ve en çok okunan haber sitelerinde yerinizi almaya hazır olun.


PAKETLER1.PAKET

En az 10 haber sitesinde (en az 5 manşet) web site linki ve firma bilgisi ile haber2.PAKET

En az 20 haber sitesinde (en az 5 ile 10 arası manşet) web site linki ve firma bilgisi ile haber3.PAKET

En az 20 haber sitesinde (en az 5 ile 10 arası manşet) web site linki ve firma bilgisi ile haber + 100 bin emailing tasarım dahil4.PAKET

En az 25 haber sitesinde (en az 5 ile 10 arası manşet) web site linki ve firma bilgisi ile haber + 100 bin emailing tasarım dahil + 1 Ay sosyal medya yönetimi + 1 ay SEO Hediye