Danışmanlık Hizmeti

Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

Web Site Tasarım - Yazılım Danışmanlığı


Web sitesi tasarımı, interaktif uygulamalar gibi işleriniz ne kadar doğru planlanıp tasarlandı, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlama, web tabanlı prodüksiyonel çalışmalar ve mobil pazarlama hizmetleri birbiri ile senkronize haldemi. Temelde bir reklam ajansının gerçekleştirdiği stratejik ve içgörüsel çalışmaları, dijital dünya hakimiyeti ve özellikle dağıtım kanallarını da göz önüne alarak planlar, markalara online pazarlama çalışmalarını entegre olarak yürütmeleri için avantaj sağlamanız için hangi ajans ile çalışırsanız çalışın bizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz..

Ortaya çıkartılan işlerin özünde yaratıcılık ve hedeflenen sonuca ulaşmak için hangi reklamcılık kanalları kullanılıyor? Dijital reklam çalışmalarında ana amaç reklamı yapılan ürün ve hizmetlerin internette doğru hedef kitleye ulaşacak şekilde konumlandırılmasıdır. Acaba siz bu konuda doğrumu yönlendiriliyorsunuz?


Biliyoruz siz kendi işinizde çok iyisiniz!


Fakat Yeni Medya dünyasında neler dönüyor? Aşağıdaki hizmetleri bir veya birçok ajanstan ayrı ayrı alıyor olabilirsiniz.

  • Dijital Reklam Ajansları
  • Sosyal Medya Ajansları
  • Mobil Pazarlama Ajansları
  • Dijital Medya Planlama Ajansları
  • SEM & SEO Ajansları

  • Veya bütün bunları bir arada yürüten Yeni Medya Ajansı ile çalışıyor olabilirsiniz.

    Peki denetimi için uzman bir ekip bulunduruyor musunuz? Danışmanlık hizmetimiz sizin bu sorunuzu ortadan kaldırıyoruz. Maliyetlerinizi azaltarak Yeni medya dünyasında sizde düşük maliyet ile yerinizi alabilirsiniz.